In Memoriam Toše Fan Forum


Join the forum, it's quick and easy

In Memoriam Toše Fan Forum
In Memoriam Toše Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» >>Ovdje / Here<<
Priključujem se humanosti! Empty17/10/2015, 2:31 pm by rebeka

» Poznati izvode pesme Tošeta Proeskog za pomoć Slavici
Priključujem se humanosti! Empty19/3/2013, 12:02 am by plavooka

» Pomozimo Rašku Milenkoviću!
Priključujem se humanosti! Empty17/11/2011, 1:06 am by Anna:-)

» PRODAJOM DO HUMANOSTI
Priključujem se humanosti! Empty3/10/2011, 12:11 am by toniSK

» Daruj krv, daruj život!
Priključujem se humanosti! Empty1/10/2011, 1:45 am by Maki<3

» Javni natječaj: Pisanje priče o Toši
Priključujem se humanosti! Empty1/7/2011, 3:26 pm by Tony

» Koncert za Ines
Priključujem se humanosti! Empty10/2/2011, 3:14 pm by Marjan

» Kutak za pitanja neregistriranih korisnika
Priključujem se humanosti! Empty5/2/2011, 2:41 pm by Monija

» Zaklade
Priključujem se humanosti! Empty21/12/2010, 11:22 pm by Monija

Login

Zaboravih zaporku

Statistics
Registriranih korisnika/ca: 3034.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: malla222.

Ukupno postova: 116513. in 4491 subjects
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Priključujem se humanosti!

+56
nina-zagrebackamala
rancika voli tosu
rebeka
♥Ivana♥
zvjezda@live.com
toškicaaaaaaaa
mala suza
ivana
ledena155
kruševo
Kaja
NaCa
Veki
bebulina
M!Ł!c@16
Adelich
Malacrnka
roxanne
sokrat
Zvjezda
Tolila
Rina
Marjan
sky
visnja
selma_18
jeja
nadja
nives
Joxy 93
Ivaan
martina_sk
marija-mkd
mestranda
antonia888
¤sweet_angel¤
Maria Kanellis
winchy
*mony*
nova
Jelena ZR
Slavica...vasa Caci...
tose proeski 4-ever
Lilly
Tony
pika
anita
Monija
Anna:-)
TE SAKAM
mimi
Dana84
Tine
soulfinger
JELA
Viktor
60 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jel zelite pomoci u humanu akciju...da pomognemo nekome

Priključujem se humanosti! I_vote_lcap100%Priključujem se humanosti! I_vote_rcap 100% 
[ 16 ]
Priključujem se humanosti! I_vote_lcap0%Priključujem se humanosti! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 
Poll closed

Priključujem se humanosti! Empty Priključujem se humanosti!

Postaj by Viktor 28/1/2008, 1:45 am

Ljudi moji....ovo se prikljucuje na temu "humanost" e sad...mi mislimo da uradimo neka humana stvar, kao sto je rekla Soulfinger da pomognemo nekome kao sto je tose radio.....mozemo li to uraditi????


Sad bi htio Svi sa foruma da se izjasne jel zele da se uradi nesto..............jer zelimo da ovo bude iz foruma.....zato molim vas izjasnite se svi




molim vas obavezno napisite misljenje...sta vi mislite i napisite ideju kako mozemo pomoci....


Zadnja promjena: ; 28/1/2008, 2:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
Viktor
Viktor
********
********

Male Broj postova : 793
Age : 35
Location : Republika Macedonia, Zrnovci
Points : 130

http://tose.page.tl/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Viktor 28/1/2008, 1:46 am

ja iskreno bi volio da pomognem....jer mislim da bi bio ja bolestan....kad je tose bio ziv on bi mi pomogao.....pa zelim i ja uraditi nesto
Viktor
Viktor
********
********

Male Broj postova : 793
Age : 35
Location : Republika Macedonia, Zrnovci
Points : 130

http://tose.page.tl/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by JELA 28/1/2008, 3:53 am

Ja se slažem s Viktorovom idejom!

Predlažem da osnujemo udrugu za pomoć dječjim domovima. Ona bi trebala imati središnjicu u Makedoniji i podružnice u ostalim državama.

Uskoro će Uskrs pa bismo mogli u svakoj državi na području bivše Jugoslavije odabrati po jedan dom za nezbrinutu djecu i darovati im slatkiše, igračke... umjesto roditelja koje nemaju.

U tu svrhu trebamo se organizirati svi skupa, ali i po pojedinačnoj državi.

Dragi naš Angelu, slijedit ćemo te u humanosti...

Jela iz Osijeka
JELA
JELA
**
**

Female Broj postova : 23
Age : 64
Location : Croatia
Points : 0

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by soulfinger 28/1/2008, 12:30 pm

Jučer smo na chatu razgovarali o ovom.Ako se odlučimo na pomoć i uspijemo organizirati, mislim da je bolje dati novčanu pomoć jer i sama radim u domu za djecu, vjerujte igračaka i slatkiša imaju napretek, a ustanove u kojima žive nerijetko treba obnavljati.

Prvenstveno sam za pomoć makedonskim ustanovama, kao što je Jela rekla, da ostale države imaju podružnice a Makedonija bude centar.

Orjentirajmo se na jednu stvar pa ako uspije dalje ćemo razmišljati što i kako.
soulfinger
soulfinger
********
********

Female Broj postova : 340
Age : 45
Location : Croatia
Points : 1

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Tine 28/1/2008, 2:13 pm

i ja bi iskreno volio, da mogu pomoći u biloj kakvoj humanitarnoj akciji....previše me boli sve što se događa na svijetu i trudim se pomoći koliko bar možem.....
Tine
Tine
********
********

Male Broj postova : 3170
Age : 43
Location : Slovenia, SG
Points : -28

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Dana84 28/1/2008, 4:45 pm

i ja sam za humanitarnu akciju svakako.... mislim da je super ideja da to bude pomoc za neki deciji dom u makedoniji, a ako to uspe mogli bi i da vidimo da napravimo nesto i u drugim drzavama bivse ju! ja mislim posto ce tesko biti za neke da daju novac, da bi oni koji mozda nebi mogli dati novac da ipak daju igracke ili stvari sto vise nenose, ako imaju jos neku deciju robu ili tako, ostali sto mogu da ti pare da cu koliko mogu... mislim da bi bilo svaka pomoc vredna....

a mozda bi se i moglo dati nesto za tosin manastir scratch al to jednostavno ako bi mogli preko neke veze da se ukljucimo tamo...
Dana84
Dana84
********
********

Female Broj postova : 1116
Age : 39
Location : Switzerland
Points : 24

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by mimi 28/1/2008, 4:51 pm

I ja se isto pridružujem.Definitivno sam uz vas!!!

mimi
********
********

Female Broj postova : 332
Age : 40
Location : Croatia
Points : 148

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by TE SAKAM 28/1/2008, 5:24 pm

nekuzim.. kako??
TE SAKAM
TE SAKAM
*******
*******

Female Broj postova : 179
Age : 29
Location : Croatia
Points : 2

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Viktor 28/1/2008, 5:30 pm

TE SAKAM je napisao/la:nekuzim.. kako??
moramo prvo izglasati.....tko zeli da udze u ovu humanitarnu akciju....nije stvar samo o novac.........znam da ima tu i nezaposenih...ljudi....al ipak mozemo pomoci na bilo koji nacin....vidjecemo...treba samo da glasate i da napisete svoje misljenje......i neku svoju ideju...
Viktor
Viktor
********
********

Male Broj postova : 793
Age : 35
Location : Republika Macedonia, Zrnovci
Points : 130

http://tose.page.tl/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Anna:-) 28/1/2008, 6:20 pm

Ja se slazem mada za sada nemam nikakvu ideju.........
Anna:-)
Anna:-)
**********
**********

Female Broj postova : 1562
Age : 30
Location : Srbija, Ivanjica
Points : 311

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by TE SAKAM 28/1/2008, 7:52 pm

Viktor.... je napisao/la:
TE SAKAM je napisao/la:nekuzim.. kako??
moramo prvo izglasati.....tko zeli da udze u ovu humanitarnu akciju....nije stvar samo o novac.........znam da ima tu i nezaposenih...ljudi....al ipak mozemo pomoci na bilo koji nacin....vidjecemo...treba samo da glasate i da napisete svoje misljenje......i neku svoju ideju...

Ja jos idem u OS i nemam novaca, ali ja cu da pokusam bilo kako drugacije da pomognem...samo mi recite kako?? pokusati cu da uspijem..ali..neznam koliko ce to biti uspjesno

Vasa: TE SAKAM( pepeljuga Like a Star @ heaven )
TE SAKAM
TE SAKAM
*******
*******

Female Broj postova : 179
Age : 29
Location : Croatia
Points : 2

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Monija 29/1/2008, 6:52 pm

DRAGI MOJI CLANOVI..... DRAGA MOJA OBITELJ... U IME NASEGA DRAGOGA SVETOG ANDJELA MEĐU ZVIJEZDAMA........ NASEGA.... TODORA PROESKOG - TOSICU..... Sad :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

KAO PRVO....OVU IDEJU KOJU CU VAM SADA DRAGI MOJI NAVESTI.... KRENULA JE OD NASEG PRESLATKOGA VIKIJA... Razz .......MOJEG NAJDRAZEG BRACU..... A SA TOM IDEJOM SAM SE UPOTPUNOSTI SLOZILA JER SAM I JA TAKOĐER..... IMALA SLICNIH POMISLI OKO HUMANITARNE POMOCI....

ZATO.... ZA OVU IDEJU BUDITE ZAHVALNI NASEM DRAGOM ANDJELU... NASOJ BEBICI KAKO JE ZOVEMO A JA.... SAM MU VIJECNO ZAHVALNA JER MI JE DOPUSTIO DA VAM PREDSTAVIM NJEGOVU IDEJU... KOJA JE DJELOMICNO .... MALKICE BILA I MOJA HEHHE! cheers

PA OVAKO DA KRENEMO: PISAT CU VAM U NATUKNICAMA....

- Organiziranje koncerta u Skoplju,
- Sviranje prateceg Benda sto je svirao prije kod jednog drugog Tosetovog Foruma.... njihova stranica http://todortoseproeski.blog.hr
jer su oni imali vec takav glazbeni događaj tada u Skoplju,

- Cilj nam je da pjevamo SVI.... svi Fanovi ovoga Foruma ... a i ne samo nasega... nego i ostalih Tosetovih clanova sa drugih foruma ukljucujuci obavezno onaj Forum kod kojeg je ta ideja bila i ostvarena.....
- Ali to ne znaci da cemo samo MI clanovi pjevati... svi zajedno nego ce biti ukljuceni i ostali Tosetovi vijerni prijatelji.... mislim na njegove osobne prijatelje i poslovne... pjevace.... npr: Antonija Šola, Toni Cetinski, i mnogi drugi...

- Cijena jedne karte bi bila oko 250den (4eura) ili (28-29 kn.),

- Na posljednjem njegovom koncertu iznosila je (200den)

- Viktor ima ziro - racun sto ide za manastir.

- Mozemo kontaktirati i gospođu Liljanu Petrovic oko organizacije... jer je ona pomogla i onom drugom Tosetovom Forumu.. sto su vec imali takva dogadjanja... Ljiljana je njima omogucila besplatan prijevoz za Skoplje ... sada povodom Tosetovog rođendana... a mislim da to vec svi znate....

- Taj Tosetov Forum... vec je imao 39 humanitarnih događaja/pomoci... razlicite prirode.... sada prave 40 humanitarni dogadaj i voljeli bi takoder da se SVI.... skupimo i organiziramo nesto lijepo .... U IME I ZA NASEGA TOSETA........JA MISLIM KAKO JE TO PREDIVNO.... STO VISE FORUMA TO BOLJE!

- Ovakav cijeli Humanitarni događaj.... ce biti popracen ... i Medijem.... TV, radio postaje, novinari... i svi oni koji se bave oglasavanjem i pracenjem glazbenih i humanitarnih dogadjanja.... SVE MORA BITI DOBRO I MEDIJSKI KVALITETNO ORGANIZIRANO..... SVE NAJ... ZA NASEGA TOSU... JER TO JE ONO NAJMANJE STO MU MOZEMO PRUZITI.... A MISLIM KAKO CE NAM TOSE BITI JAKO PONOSAN I SRETAN .... ZBOG OVOGA PREDIVNOG - HUMANITARNOG DOGAĐAJA.... JER CE VIDJETI KOLIKO GA LJUBIMO I VOLIMO... I ONO NAJVAZNIJE... KAKO SLIJEDIMO NJEGOVU MISIJU......... MISIJU LJUBAVI I HUMANOSTI.... TE KAKO NAS JE SVE SPOJIO...... CIJELI SVIJET............

Eto......... na kraju.... bih samo rekla kako bi SVI prikupljeni novci od Koncerta ......... bili namijenjeni ....... za Manastir i njegove potrebe...


DRAGI MOJI......... OVO SE NEMOZE DOGODITI PREKO JUTRA........ SVE IDEMO POLAKO.... NAJBITNIJE ...... JE DA SE SLAZETE SA IDEJOM... A OSTALO CEMO DIO PO DIO..... SA OSTALIM FORUMIMA..... JE IDEMO SVIIIIIIIIIIII !

Eto to je jedna od mogucih ideja.......jos jednom moram zahvaliti Vikiju ... mom Braci.... sto mi je dopustio... predstaviti ovakvu prelijepu ideju.... koja nece biti i posljednja....nego prva............


Imam jos nekih ideja.... mozemo pomoci u
- Domovima za zlostavljane majke i djecu u Makedoniji.....
- Domovi za nezbrinutu djecu............ napustenu djecu....
- Domovi za invalide...

- mozemo pomoci i razvoju/obnovi Rodilista u Makedoniji..... za zajednicki boravak majke i djeteta...,prisutstvo oca pri porodu,....da unaprijedimo skrb o novorođenim bebama i mamama kroz kvalitetniju ranu komunikaciju... itd...........

- mozemo pomoci........ i Glazbenoj Akademiji gdje nam je isao dragi Tose...

Sve se to moze realizirati..... na ziro - racun.... ne morate odvajati.... neznam koliku svotu novca.... priznajte svi........ zar nebi mogli ........ odvajati svaki dan ............ barem 1 ili 2 kn........ jer dobrovoljni prilozi nisu odredeni.............

Eto, toliko od mene......... ali moje misljenje je da ....... bi Koncert.... bilo najbolje rijesenje......... jer tu bi SVI sudjelovali.... SVI FORUMI.........

PUSA VELIKA I NADAM SE KAKO VAM NISAM DOSADILA SA TOLIKIM PISANJEM! Razz

ZNAJTE DRAGI MOJI..................

VE SAKAM SITE.................. LJUBIM VAS PUNO!

HVALA TI PREDIVNI MOJ BRACO..........

VIJECNO DO GROBA ......... ZAHVALJUJEM TOSI.......... SAKAM TE PUNO!

MONIJA!
Monija
Monija
************
************

Female Broj postova : 5717
Age : 47
Location : Croatia, Osijek
Points : 2504

http://www.tose.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Viktor 29/1/2008, 8:24 pm

ja se slazem sa ovome....mislim...........samo da bude nesto....humanitarna akcija...nista vise......nije vazno sto god bude....




Hvala ti monijce sta si me spomenula u post Very Happy volim te seko moja
Viktor
Viktor
********
********

Male Broj postova : 793
Age : 35
Location : Republika Macedonia, Zrnovci
Points : 130

http://tose.page.tl/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by soulfinger 29/1/2008, 10:07 pm

naravno da vas podržavam, ideja je odlična, javite ako kako mogu pomoći.
Pusa
soulfinger
soulfinger
********
********

Female Broj postova : 340
Age : 45
Location : Croatia
Points : 1

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Viktor 29/1/2008, 10:39 pm

nazalost vidim da samo 13 ljudi (clanovi) su glasali....pa to nije ni jedan procent od tu....zato nisam bas zadovoljan..
Viktor
Viktor
********
********

Male Broj postova : 793
Age : 35
Location : Republika Macedonia, Zrnovci
Points : 130

http://tose.page.tl/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by anita 29/1/2008, 11:02 pm

Kot veste prihajam iz Slovenije....sem pa se namensko odločila , za vaš forum, kajti bila sem prepričana , da se bo pri vas nekaj dogajalo...od začetka sem bila razočarana... :pale: ...kajti ni bilo neke pobude... se opravičujen...zdaj pa se je zadeva obrnila v pozitivo....podpiram vsako humanitarno zadevo....pa neglede zakaj se gre....če bo le v moji moči se bom srčno rada odzvala ....če me boste le vzeli medse....pohvala vsem , ki se za tako stvar zavzemate..... cheers
...upam samo , da ne bo ostalo samo pri besedah....zato apeliram na naše "zveste" člane , ki so bližje dogajanju "MAKEDONIJI" , da se poinformirajo kakšna zadeva -- bi to lahko bila....kjer bi z našo malenkostjo lahko pomagali tudi MI....
lep pozdrav VSEM...na forumu
anita
anita
*****
*****

Female Broj postova : 84
Age : 48
Location : Slovenia
Points : 1

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by mimi 29/1/2008, 11:18 pm

Dragi moji Viki i Monija,


super,super,super.Jqa sam oduševljena.Podržavam se i pridružujem rado i od srca.Dajte nam zadatke da obavljamo i nema problema.Ja sam tu što god treba...PUSA...Svaka čast Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers

mimi
********
********

Female Broj postova : 332
Age : 40
Location : Croatia
Points : 148

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by soulfinger 30/1/2008, 1:21 pm

dragi moji, kaže se da je namjera bitna, zato nemojte biti obeshrabreni.ako ova ideja i ne uspije na forumu, svatko od vas osobno može učiniti dobro djelo za drugoga.
Toše je bio javna ličnost i imao je drugačije mogućnosti, a sigurno je privatno radio puno malih stvari za koje se ni ne zna.
kao što je rekla majka Tereza - " u životu ne možemo činiti velike stvari.možemo samo činiti male stvari s velikom ljubavlju."
Pusa
soulfinger
soulfinger
********
********

Female Broj postova : 340
Age : 45
Location : Croatia
Points : 1

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Viktor 30/1/2008, 3:11 pm

soulfinger je napisao/la:dragi moji, kaže se da je namjera bitna, zato nemojte biti obeshrabreni.ako ova ideja i ne uspije na forumu, svatko od vas osobno može učiniti dobro djelo za drugoga.
Toše je bio javna ličnost i imao je drugačije mogućnosti, a sigurno je privatno radio puno malih stvari za koje se ni ne zna.
kao što je rekla majka Tereza - " u životu ne možemo činiti velike stvari.možemo samo činiti male stvari s velikom ljubavlju."
Pusa


hvala ti.........uvjek kad citam tvoj post...ono ohrabri me..........bravo.........
Viktor
Viktor
********
********

Male Broj postova : 793
Age : 35
Location : Republika Macedonia, Zrnovci
Points : 130

http://tose.page.tl/

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by pika 30/1/2008, 6:04 pm

Lepo bi bilo nadaljevati tako dobro delo....na kakršenkoli način. Upam, da nam bo s skupnimi močmi uspelo. Pozdrav vsem.... sunny
pika
pika
**********
**********

Female Broj postova : 1068
Location : Slovenia
Points : 975

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Tony 30/1/2008, 11:00 pm

Glas i od mene, naravno. I mislim da i trebamo pomagati i mi međusobno u susjedstvu tj. ljudima oko nas, kako možemo.
Tony
Tony
************
************

Male Broj postova : 7540
Age : 36
Location : Bosnia & Herzegovina
Points : 3221

http://www.tose.bloger.hr

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by anita 13/2/2008, 11:21 pm

....ZAŠTO SE OVDJE NIŠTA NE DEŠAVA...... study study

....NEZNAM DALI STVARNO NEMAMO NIKOGA KOJ BI U NEŠTO UČINIO U OVOM PRAVCU :pale: ......ZNAM DA MOŽEMO I TAKO POMOČI :bounce: ....JEDAN DRUGOMU I U NEKOMU U SVOJOJ BLIŽINI :| .....ALI DA NEMA NIJEDNE FONDACIJE NA KOJU BI MOGAO ČOVJEK SLAT PO KOJI EVRO???????? scratch .....
....I DA MI MI OVDJE ZNALI ZA KOGA TO TOČNO IDE scratch!!!!!!!!!......LJUDI MA GDJE STE :bounce: ......DALIH STE NAM ZASPALI :silent: ?????

POZDRAV anita
anita
anita
*****
*****

Female Broj postova : 84
Age : 48
Location : Slovenia
Points : 1

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Lilly 14/2/2008, 1:11 am

Ljudi moji, ja se definitivno izvinjavam sto sam tek sada procitala ovu temu. Pa ne moze biti rec o neprihvatanje ove ideje (bar ja tako mislim). Bravo za inicijatorima i mislim da je to definitivno pravi nachin da ochuvamo i produzimo delo naseg Toshe.
O tomo kako se pocheti, ja mislim da je neophodno osnovati fondaciju (sa ziro rachun) gdje bi mogli prilozivati sredstva (ko kad i koliko moze). A to gdje bi isli sredstva, mislim da ne bi bilo tesko odluchiti jer zaista ima puno onih kojima su potrebni (djeca bez roditelja, pojedina bolesna djeca kojima je potreban novac za lecenje, obnova bolnice, manastir, ...). Samo kako pocheti? Chula sam da Viki vec ima ziro racun. Ako je tako, je'l to moze biti objavljeno kako bi pocheli uplacivati sredstva (mislim onaj ko moze). Vjerovatno bi trebalo naznachiti osobe koje bi bile odgovorne o tome.
Isto slazem se sa Vama oko ideju za koncert.
Jos nesto, neznam kako Vam ovo zvuchi. Ovde u Americi, veoma su popularni "fund raising sales". Recimo deca is skole prodaju knjige, cokolade ili slicno i sakupjeni novac ide za skolu. Mogli bi tako nesto uciniti i mi, mada ne znam bas kako tacno bi se izvelo (moralo bi se naci neki fin nacin tako da to ne izgleda glupo i komercijalno). Ako neko od Vama je u e-commerce business ili nesto slicno, mislim da bi tako nesto bilo najbolje, preko on-line kupovinu. Neznam, samo ideja... Definitivno cu razmisliti vise na ovu temu i pisacu ako dogjem do nesto pametnije.

Pozdrav, svima

P.S. Zao mi je sto ja nemogu cesce biti sa vama na chat, al to je pre svega zbog vremenske razlike, al ipak se trudim kad god mogu da iskoristim trenutak.
Lilly
Lilly
******
******

Female Broj postova : 136
Age : 52
Location : United States of America, Chicago
Points : -3

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Lilly 14/2/2008, 1:16 am

Nije mi bas jasno kako radi ovo oko glasanje. Vidjela sam ono gore Da / Ne, al izgleda da ne radi bash. Ok, znate da imate moj glas definitivno.
Lilly
Lilly
******
******

Female Broj postova : 136
Age : 52
Location : United States of America, Chicago
Points : -3

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by tose proeski 4-ever 14/2/2008, 4:12 pm

i ja sam definitivno ZA!!!
pozzz...
tose proeski 4-ever
tose proeski 4-ever
********
********

Male Broj postova : 2585
Age : 36
Location : Bosnia & Herzegovina
Points : -7

[Vrh] Go down

Priključujem se humanosti! Empty Re: Priključujem se humanosti!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.