In Memoriam Toše Fan Forum


Join the forum, it's quick and easy

In Memoriam Toše Fan Forum
In Memoriam Toše Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» >>Ovdje / Here<<
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty17/10/2015, 2:31 pm by rebeka

» Poznati izvode pesme Tošeta Proeskog za pomoć Slavici
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty19/3/2013, 12:02 am by plavooka

» Pomozimo Rašku Milenkoviću!
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty17/11/2011, 1:06 am by Anna:-)

» PRODAJOM DO HUMANOSTI
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty3/10/2011, 12:11 am by toniSK

» Daruj krv, daruj život!
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty1/10/2011, 1:45 am by Maki<3

» Javni natječaj: Pisanje priče o Toši
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty1/7/2011, 3:26 pm by Tony

» Koncert za Ines
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty10/2/2011, 3:14 pm by Marjan

» Kutak za pitanja neregistriranih korisnika
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty5/2/2011, 2:41 pm by Monija

» Zaklade
Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty21/12/2010, 11:22 pm by Monija

Login

Zaboravih zaporku

Statistics
Registriranih korisnika/ca: 3034.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: malla222.

Ukupno postova: 116513. in 4491 subjects
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Pomozimo Sandri da dobije bitku

3 posters

Go down

Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty Pomozimo Sandri da dobije bitku

Postaj by Monija 19/2/2009, 3:25 pm

SVI SMO UZ TEBE

Pomozimo Sandri da dobije bitku

Pomozimo Sandri da dobije bitku 0038007.17
FOTO: Cropix/Drago Sopta

Pogledajte još jedanput prilog o Sandri Paović, poslušajte što su o njoj rekle kolege, te doznajte kako da kroz ovu bitku ne ide sama. Borac, kako je u riječi opisuje Tamara Boroš, treba našu pomoć.

Zbog problema s temperaturom i moguće infekcije, hrvatska stolnotenisačica Sandra Paović u petak je ponovo hitno operirana.

Traheotomija je uspješno izvedena, temperatura se u međuvremenu vratila u normalu, Sandra opet stabilno diše, te se liječnici nadaju da više neće dolaziti do kritičnih situacija.

Hoće li opet hodati nakon operacije vratnih kralježaka veliko je pitanje, no svijet se ujedinio u želji da Paović pomogne da dobije ovu veliku i tešku bitku.



Ispred nje je dugotrajna i skupocjena rehabilitacija, bit će joj potrebna svaka pomoć koju može dobiti, pa je Hrvatski stolnoteniski savez pokrenuo humanitarnu akciju kako bi se prikupilo što više sredstava.

Tko može i želi pomoći donacijom našoj stradaloj reprezentativki, koja je 30. siječnja doživjela tešku prometnu nesreću u blizini Pariza, ima priliku to učiniti putem žiro-računa Privredne Banke Zagreb.

Broj računa za institucije, tvrtke i građane glasi:

2340009-1510372912.

Pomozimo Sandri da dobije bitku 0139007.17

Net.hr

Monija
Monija
************
************

Female Broj postova : 5717
Age : 47
Location : Croatia, Osijek
Points : 2504

http://www.tose.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty Re: Pomozimo Sandri da dobije bitku

Postaj by vodolija2 22/2/2009, 3:01 am

http://www.index.hr/vijesti/clanak/olimpijka-sandra-paovic-samostalno-dise-ali-se-i-dalje-bori-sa-crnim-mislima/422351.aspx

Olimpijka Sandra Paovic samostalno dise, ali se i dalje bori sa crnim mislima

26-GODIŠNJA stolnotenisačica Sandra Paović odnedavno samostalno diše čime su se povećale šanse za njen potpuni oporavak. Paović se od 30. siječnja nalazi u bolnici u Rouenu u koju je zaprimljena nakon što je teško ozlijeđena u teškoj prometnoj nesreći.

Liječnici su odlučili da će je skinuti s respiratora nakon čega su njena pluća zadovoljavajuće preuzela funkciju disanja. Liječnici upozoravaju da je Sandra u psihičkoj krizi u koju je zapala nakon što je postala svjesna teške situacije u kojoj se nalazi.

Sandra je nakon nesreće ostala gotovo nepokretna i tijekom protekla tri tjedna u više navrata je bila podvrgnuta kirurškim zahvatima. Njeni roditelji kažu da joj najteže pada mogućnost da više nikada neće zaigrati stolni tenis.

Prije nekoliko dana stigla je vijest da je zapala u duboku depresiju zbog čega su liječnici upozorili da joj je potrebna psihička pomoć kako bi se othrvala crnim mislima o tome kako želi umrijeti.

Očekuje je dugotrajna i skupocjena rehabilitacija

Njezino fizičko stanje zasad je stabilno, a obitelj još uvijek nije odlučila kamo će je odvesti na rehabilitaciju nakon što završe liječnički tretmani.

Predviđa se da će postupak rehabilitacije biti dugotrajan i skup što predstavlja veliki financijski problem za njene roditelje. Na službenim stranicama Međunarodne stolnoteniske federacije (ITTF) navodi se kako će Sandri trebati najmanje devet mjeseci rehabilitacije na specijalnoj klinici, a troškovi se kreću oko iznosa od 300.000 eura.

To je iznos koji je nezamisliv za Sandrine roditelje, jer je njena majka nedavno doživjela srčani udar, a otac joj je nezaposlen. ITTF je zbog toga uspostavila posebni Fond solidarnosti u kojem se prikupljaju sredstva za troškove njezinih liječničkih tretmana.

U nastavku se nalaze podaci o Fondu solidarnosti za Sandru Paović:

Name: ETTU - Sandra Paovic Solidarity Fund

Bank: BCEE - Banque et Caisse d’ Épargne de l’ État

Bank BIC (SWIFT) Code: B C E E L U L L

Account IBAN Code: LU 81 0019 2955 7649 1000

Bankovni račun je otvorio Hrvatski stolnotenisački savez, a njime upravlja Europska stolnotenisačka unija. Financijska pomoć Sandri se može uplatiti i na broj žiroračuna u Privrednoj banci Zagreb na broj 2340009-1510372912 ili pozivom na donacijski broj telefona 060 888 401.
vodolija2
vodolija2
********
********

Female Broj postova : 538
Age : 52
Location : Serbia, Vojvodina
Points : 282

[Vrh] Go down

Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty Hum. akcija "Sandra ti to možeš!"

Postaj by Rina 14/4/2009, 2:51 pm

13.04.2009. | 17:27

Sandra Paović: Presretna sam što me cijela Hrvatska podržava!

Velikom humanitarnom akcijom „Sandra, ti to možeš!“ posvećenoj prikupljanju sredstava za rehabilitaciju vrsne hrvatske stolnotenisačice i olimpijke Sandre Paović, teško stradale u prometnoj nesreći potkraj siječnja u Francuskoj, prikupljeno je dragocjenih 2.046. 000 kuna samo od telefonskih poziva građana.

Ostalim donacijama i uplatama tvrtki i anonimnih darivatelja bit će zasigurno prikupljen i preostali iznos do 4.000.000 kuna potrebnih za nastavak liječenja.

Ujedinjeni u moralnoj i novčanoj potpori mladoj sportašici bili su svi sudionici ove akcije koja je jučer započela utrkom na Jarunu, zatim se paralelno odvijala u nekoliko sportskih dvorana, a kulminaciju je doživjela u pozivnom centru HRT-a, gdje su brojne javne osobe u ulozi volontera poticale građane da svojim telefonskim pozivima doniraju po 6 kuna i 10 lipa.

Uz građane akciji su se priključili i poznati sportaši

Cjelodnevni program započeo je već u jutarnjim satima na Jarunu, gdje su brojni građani i rekreativci trčanjem i kupnjom majica potpomogli ostvarenju ovog humanog cilja. Krug oko Jaruna otrčao je gradonačelnik Milan Bandić, koji je ovim putem pokazao kako je u solidnoj tjelesnoj kondiciji.

Akcija se nastavila stolnoteniskim turnirom u domu “Lovro Ratković” u sportskom parku Mladost, gdje se 200-tinjak djece natjecalo u šest kategorija, u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Na terenima u odbojkaškom domu “Bojan Stranić” odigran je malonogometni turnir na kojem su se sastale humane zvijezde Cor Unum i Hrvatski olimpijci, Akademija Marić i 24 sata te nogometaši NK Dinamo i HNK Hajduk generacije iz 80-ih godina.

Ova humana akcija okončana je velikim koncertom na Cvjetnom trgu gdje su nastupili brojni estradni izvođači: Sandi, Žanamari Lalić, Lana Jurčević, grupe Feminem i Colonia, Jacques Houdek te Maja Šuput koja je energičnim nastupom podigla na noge okupljene Zagrepčane.



Sandra: Hvala svima

- Presretna sam što me cijela Hrvatska podržava, što cijeli Zagreb organizira nešto prekrasno i ja sam više nego iznenađena, presretna sam. Znala sam da će moji prijatelji iz stolnog tenisa, iz stolnoteniskog saveza, iz Hrvatskog olimpijskog odbora stati iza mene, ali nisam mogla znati da će mi cijela Hrvatska dati takvu podršku - izjavila je Paović za Hrvatsku televiziju.

Uz to, Sandra svoju odlučnost u oporavku pokazuje i time što u posljednja dva tjedna svaki dan vježba više od tri sata.

- Ja to zovem trening, a ne rehabilitacija. Osjećam se dobro i pozitivna sam. Iskreno vjerujem u sebe jer sam već sada puno napredovala - zaključila je Paović pred kojom je dug dvogodišnji oporavak.

Krug za Sandru - 40 tisuća kuna

Prilog ozdravljenju Sandre paović dali su danas na Jarunu svi koji su se zatekli. Pravila su u načelu bila vrlo jasna, jednostavna. Proći krug oko jezera. Prohodati ili istrčati, na biciklu ili rolama. Manje važno. Samo napraviti krug. Dakako sa Sandrom odnosno s majicom sa Sandrinim likom i jednostavnom porukom - Sandra, ti to možeš.

Oko Jaruna je krug napravilo po slobodnoj procjeni 500-injak osoba. Topla srca i dobre volje nije nedostajalo. U biti, možda je nedostajalo tek dostatno majica. Sve su rasprodane. Njih 1.000, svaka po cijeni 40 kuna. Konačan izračun dakle vrlo jednostavan. Prikupljeno je 40.000 kuna! U samo jednom krugu. Odlično.

Ekskluzivni su bili i prodavači. Sandrine kolegice iz reprezentacije - Tamara Boroš i Andrea Bakula, te iz njih kladivašica Ivana Brkljačić, kao i nekdašnji plivač odnedavno direktor plivačke reprezentacije Gordan Kožulj, te Neven Cegnar, izbornik ženske stolnoteniske vrste.

Krug za Sandru uveličali su dolaskom i Zlatko Mateša, predsjednik HOO-a i Dragan Primorac, ministar znanosti, obrazovanja i sporta, kao i neizbježni zagrebački gradonačelnik Milan Bandić.


slobodnadalmacija.hr
Rina
Rina
********
********

Female Broj postova : 3597
Age : 45
Location : Dalmacija...Toše u mom srcu...forever
Points : 1567

[Vrh] Go down

Pomozimo Sandri da dobije bitku Empty Re: Pomozimo Sandri da dobije bitku

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.